Festë e madhe në shtëpinë e balerinit të njohur Ilir Shaqirit, ky i fundit ditën e sotme feston sot ditëlindjen. Fituesi i “Big Brother VIP” mbush 49 vjeç.

Urimet për Ilir Shaqirin kanë nisur në masë në Instagram dhe një pjesë të mirë ai i ka shpëndarë. Mes tyre nuk mungoi as Sabiani dhe Arjola apo Paloma dhe Meridiani.

Advertisements

Këto urime Iliri i ka marrë si asnjë vit më parë, falë prezencës së tij në “Big Brother”.

Advertisements