Që pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP”, Beatrix Ramosaj ka qenë në vëmendje të mediave, e sidomos për lidhjen e saj me Donaldin që përfundoi në ndarje.

Trixa ndërkohë nuk i ka kursyer deklaratat për të cilat edhe është komentuar shumë, prandaj ka vendosur të reagojë me një status.

Advertisements

“Shumë njerëz nuk më pëlqejnë mua sepse jam tepër e sinqertë. Më mirë të them të vërtetën dhe të më urrejnë sesa të më pëlqejnë për diçka që nuk jam”, shkruan këngëtarja në Twitter.