Historia e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt është një histori e cila ka qenë dhe vazhdon të mbetët më e komentuara.

Donaldi pas gjithë këtyre muajve pas përfundndimit të “Big Brother Vip”, mbrëmë reagaoi për herë të parë në InstaSroy, ku nuk la pa shprehur edhe pendesën për Bora Zemanin, shkruan”Kosovarja”.

Advertisements

Pëgjigjën për gjithë atë cfarë kishte shkruar e mori nga shoqja e ngushtë e Borës, Semi Jupaj, e cila ishte kundër lidhjes se tij me Beatrix Ramosaj.

Kaluan disa orë , mirëpo Donaldi nuk po merrte asnjë sinjal nga askush për deklaratën e tij.

Advertisements

Semi Juapj shpërndau disa imazhe në Instagramin e saj, ku bëri edhe një mbishkrim ku thuhet se ia dedikoi Donaldit, “Ti e di se nuk është njësoj siç ishte”- ishin fjalë t e Semit.