Donaldi postoi pak minuta më parë një shkrim ku tregonte hapur se ishte penduar për lidhjen e tij me Beatrix dhe se priste që së shpejti të përmirësonte marrëdhënien e tij me Borën. (LEXO n

E ndërsa erdhi kjo deklaratë e fortë e aktorit, Beatrix postoi një foto të një vajze të vogël duke parë nga dritarja me kureshtje, me mbishkrimin “Të gjithë duke kontrolluar çfarë poston Trixa”.

Advertisements

Siç duket këngëtarja ka vendosur që për publikun situatën ta marrë me sportivitet.