Donald Veshaj u komentua gjatë për lidhjen e tij me Bora Zemanin dhe mbylljen e kësaj etape për nisjen e një romance me Beatrix Ramosaj brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Shumë ishin ata që e komentuan si “lojë”, të tjerë besuan te “ndjenja” e Donaldit për Trixën, ndërsa ky i fundit ka bërë një postim në Instagram që u tregon të gjithëve QARTË se po bën maksimumin për të fituar Borën dhe se është penduar për lidhjen që krijoi brenda formatit.

Advertisements