Mozzik dhe Loredana janë dyshja që komentohen jashtëzakonisht shumë në media rreth raportit të tyre.

Vëmendja kthehet drejt tyre, sa herë dyshohet se ata janë ribashkuar, shkruan lajmi.net.

Advertisements

Pothuajse secili detaj i tyre ngritë dyshime se dyshja janë krah njëri-tjetrit.

Së fundi sërish janë ngritur dyshime për një ribashkim.

Advertisements

Të dy janë shfqur të veshur me të njëjtin jelek dhe mbathje.

Nuk dihet si qëndron e vërteta apo mund të jetë një rastësi.

Kujtojmë se çifti kanë një vajzë së bashku, Hanën, për të cilën kujdesen të dy.