Shumica e konkurrentëve të “Për’puthen” pas daljes nga programi, kthehen kundër produksionit dhe autores së emisionit.

Prishje të raporti me Olsën ka edhe ish konkurrentja e “Për’puthen 2”, Sindi, shkruan lajmi.net.

Advertisements

Pas daljes nga “Për’puthen”, Sindi ka bërë deklarata të forta për autoren e programit, Olsa Muhameti.

Ajo është shprehur se gjatë në emision çdo gjë është me skenar, dhe se është nënçmuar nga të gjithë.

Advertisements

E ish konkurrentja së fundi ka hapur mundësinë për ndjekësit që ta pyesin atë gjithçka çka ata duan.

Nuk kishte si të mungonte pyetja për Olsën për të cilën Sindi u përgjigj se nuk ka shanse të pajtohet me të dhe se nuk lëpin aty ku pështyn./Lajmi.net/