Beatrix Ramosaj ishte bërë virale në rrjetet sociale për një frazë që ajo e kishte thënë brenda shtëpisë së “BBV”.

Këngëtarja për një moment ishte shprehur se “si i thonë ‘e bukur’ në shqip”, gjë e cila morri përmasa të mëdha tallje, shkruan lajmi.net.

Advertisements

E mesa duket me një dilemë të tillë të pakuptimtë e kishte “infektuar” aso kohe edhe të dashurin e saj, Donald Veshajn, me të cilin ishte në lidhje gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP”.

Në bisedën e zhvilluar mes disa banorëve, Donaldi mund të shihet teksa në një moment pyet: “Si i thonë ‘si jashtë shtetit’ në shqip”.

Advertisements

Si duket presioni brenda mureve të shtëpisë së “BBV” bënte që ata të gabonin shumë.

Ndryshe Donaldi dhe Trixa u ndanë katër ditë pas përfundimit të “BBV”./Lajmi.net/