Ndodhi edhe kjo!!! Bisedat e mëposhtme ndoshta zbulojnë shumë për marrëdhënien Bora-Donald-Beatrix dhe gjejeni pak se kush i ka thënë këto fjalë?! Mamaja e Oriola Marashit që është shoqe e ngushtë me Trixën!

Një fans i Donaldit ka biseduar me Xhoi Jakajn, nëna e Oriolës, dhe më pas ai ia ka dërguar të gjithë bisedën Donaldit.

Advertisements

Xhoi pohon se ishte Donaldi ai që e la Trixën dhe jo siç thoshte Antigona, ndërsa shprehet e bindur se aktori do Borën dhe kjo dihet, sipas saj.

Më poshtë gjeni bisedat e postuara nga “After Party”:

Advertisements