Moderatorja e njohur shqiptare dhe shumë e suksesshme, Arbana Osmani, së fundi është bërë shumë aktive në rrjetet sociale.

Moderatorja nuk po i kursen postimet derisa edhe po hedh thumba, shkruan lajmi.net.

Advertisements

Postimi i saj i fundit ka zgjuar kurreshtje të madhe.

Moderatorja ka publikuar një foto të dokumentarit “Inventing Anna”.

Advertisements

Ky dokumentar ka në thelb historinë e një vajze e cila “mashtron” njerëz me influencë.

“Kjo më kujtoi një vajzë të cilën e njoh”, ka shkruar moderatorja krah postimit në ‘Instagram’.

Arbana nuk ka shtuar asnjë detaj tjetër, duke lënë të kuptohet se ky postim mund të jetë një thumb për dikë./Lajmi.net/