Xhemi Shehu është shumë hermetike rreth jetës private dhe ka vendosur që ta mbajë atë larg syve të publikut. Ajo është nënë e dy djemve që rrallë i ekspozon në rrjetet sociale.

Megjithatë, sot ka qenë mikesha e saj më e mirë, Arbana Osmani, ajo që ka postuar një video me Xhemin dhe djalin e saj të madh. Ata shihen të tre duke konsumuar diçka teksa ai dëgjohet duke thënë se do një foto për Instagram.

Advertisements

Ndodh si rrallëherë! Xhemi Shehu i ruan me fanatizëm

Xhemi Shehu është një prej moderatoreve shqiptare më diskrete përsa i përket jetës së saj private. Xhemi ka preferuar që bashkëshortin e saj, Elvisin ta mbajë sekret dhe asnjëherë nuk ka publikuar në rrjetet sociale foto së bashku me të.\

Advertisements

 

Artikulli paraprakDonaldi bën dedikimin e fortë të dashurisë, por nuk dimë më ç’të mendojmë se kujt i drejtohet
Artikulli tjetër(VIDEO) Ngriti gishtin e mesit gjatë prezantimit drejtuar Putin, gjesti i prezantueses bëhet viral