Rebel Wilson ka habitur të gjithë të pranishmit dhe ata që po ndiqnin nga shtëpia ceremoninë e çmimeve “BAFTA AWARDS 2022”.

Ndërsa doli në skenë për të prezantuar performancën muzikore të Emilia Jones, prezantuesja Rebel shpjegoi se në skenë ishin dy përkthyes të gjuhës së shenjave.

Advertisements

“Dhe ky është gjesti për Putinin”, tha ajo duke ngritur gishtin e mesit, nën duartrokitjet e tërbuara nga publiku.

Edicioni i 75-të i ndarjes së çmimeve BAFTA, tregoi një solidaritet mbi Ukrainën, për konfliktin e tyre të vazhdueshëm me Rusinë.

Advertisements

Kryetari dhe drejtori i BAFTA-s, Krishnendu Majumdar u shpreh: “Ne jemi jashtëzakonisht mirënjohës për gazetarët dhe kinematografët të cilët raportojnë me guxim konfliktin dhe krizën humanitare”.\

Advertisements

Artikulli paraprakXhemi nuk e tregon asnjëherë partnerin, Arbana i thyen rregullin dhe publikon videon
Artikulli tjetërSarah dhe PM drejt ndarjes? Blogerja tregon problemet dhe arsyet e zënkave