Beatrix Ramosaj, është emri i këngëtares e cila ishte më e përfolura për muaj me radhë.

Së fundi ajo po merr vëmendje edhe me pushimet luksoze që ajo është duke i bërë, shkruan lajmi.net.

Advertisements

Atje gjendet bashkë me shoqërinë, ku edhe po ndanë momente të bukura bashkë me to.

Por përtej kësaj, ajo si duket nuk mund të heq nga mendja Donaldin.

Advertisements

Përmes një storje të publikuar në “Instastory”, ajo ka kapur një detaj që ia kujton ish të dashurin.

Në skenë ishte një spiderman, personazh të cilin Donaldi e kishte favorizuar nga vegjëlia.

Advertisements

Donaldi dhe Trixa kishin krijuar lidhje brenda shtëpisë së “BBV”, por kjo lidhje nuk rezistojë edhe jashtë shtëpisë./Lajmi.net/

Artikulli paraprak‘Kunata më…’, motra e Dagzit nxjerr pamjet e para me Einxhel Shkirën (Foto)
Artikulli tjetërSa paguhen Donaldi dhe Romeo për të performuar? Do vini duart në kokë nga përgjigja