Donaldi, një nga finalistët e Big Brother Vip dhe fitues i vendit të dytë është identifikuar brenda shtëpisë për shkak të dinamikave të shumta që ka krijuar.

Aktori u përfol shumë për lidhjen e tij me Bora Zemanin dhe më pas fillimin e një romance brenda shtëpisë me Beatrix, që mori fund menjëherë pas daljes së Donaldit nga shtëpia e Big Brother Vip.

Advertisements

Përveç kësaj Donaldi ka spikatur me talentin e tij në pikturë dhe batutat gjithnjë të goditura. Një element që e karakterizonte ishte dhe SpiderMan.

Personazhi vizatimor ishte i preferuari i Donaldit. Këtë e linte qartë të kuptueshme sa herë bënte me duar shenjën e SpiderMan, apo kur u shfaq në festën e BBV me kostumin e personazhit.

Advertisements

Donaldi postoi në Instastory një foto me një fëmijë të veshur si SpiderMan. Nuk dihet se kush është fëmija, por Donaldi nuk humbi rastin të pozonte me të.

Në këtë pikë nuk e dimë nëse Donaldi nuk ndahet dot nga Spiderman apo Spiderman nuk ndahet dot nga Donaldi?

Advertisements

Artikulli paraprakPas Arjan Konomit, Sindi shpërthen keq kundër Bora Zemanit: Ajo më ka detyruar të…
Artikulli tjetër“Tërbohet” Mevlani për gjoksin e Adës, ja çfarë bën në takim