Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj mbetet një ndër ish-banoret më të komentuara të “Big Brother VIP”.

Pjesëmarrja e saj në spektaklin e njohur bëri bujë të madhe dhe kështu vazhdon të jetë edhe pas përfundimit të tij.

Advertisements

Edhe pse ka shmangur paraqitjet televizive, Beatrix është mjaft aktive në rrjetet sociale e të cilat zgjojnë kureshtjen e fansave të saj.

Përmes fotove, Ramosaj tregoi se ndodhet në Athinë, ndërsa mbrëmë ka festuar në një nga klubet e natës atje.

Advertisements

Ajo publikoi një video në “Instastory”, ku shihet duke perfromuar një person i veshur si Spiderman.

Mund të jetë kjo një rastësi apo një shenjë nga ana e këngëtares për të treguar se ajo dhe Donald Veshaj janë kthyer sërish bashkë.

Advertisements

Artikulli paraprakKërkoi të prezantonte “Portokalli”, ja ku do ta shohim së shpejti moderatore Arjolën
Artikulli tjetërE patë? Pas Donaldit, Beatrix ngacmon sërish me VIDEON e fundit dhe ka të bëjë me aktorin!