Si duket Big Brother Vip nuk ka fund pasi duke parë suksesin e këtij edicioni, stafi ka vendosur që të transmetojë “copëza” nga prapaskenat e katër muajve.

Advertisements

Lajmi është bërë i ditur nga moderatorja Arbana Osmani, e cila tregoi edhe se Big Brother Vip 2 do të nisë në fillim të vitit 2023.

Stafi I BBV po organizon një dokumentar ku do të trasmetojë për herë të parë prapaskenat e këtij produksioni. Diskutimet e organizatorëve, rregullat e vendosura, dinamikat e banorëve, rrëfimet e tyre në dhomën e kuqe, por edhe ‘sekrete’ që nuk janë parë në trasmetim live apo gjatë spektakleve Prime.

Advertisements

Dokumentari është duke u përgatitur nga Eduart Grishaj, që ishte edhe regjizor I Big Brother 2, dhe me shumë gjasë ai do të transmetohet gjatë këtij muaji.

Advertisements

Artikulli paraprakE fiksuar keq pas tij, kush është polici shqiptar që ia hoqi mendjen Beniadës?
Artikulli tjetërUjku del në rrugë në Durrës, tmerrohen fëmijët e shkollave dhe kalimtarët (VIDEO)