Pak para nisjes së “Per’puthen Prime”, Bora Zemani ka postuar në Instagramin e saj disa foto. Sigurisht për t’i bërë promo emisionit por edhe t’i mbajë të përshirë ndjekësit e saj, ju ka drejtuar atyre një pyetje.

Të gjithëve na ka ndodhur kur postojmë disa foto në një kolazh, të kemi dilema për foton e parë. Pasi e kemi postuar themi me vete, pse nuk vura këtë apo atë. (Ok këto janë dilemat e një Peshoreje por mesa duket i paska edhe Bricjapi)

Advertisements

Pyetja është shumë e thjeshtë:

“Po ju kë foto do vinit të parën”?

Advertisements

Kaq ka mjaftuar që të fillojnë komentet ku pjesa më e madhe i thonë që duket yll në të gjitha fotot.

Dhe në fakt yll duket por ç’është më e rëndësishmja kështu do të jetë pas pak në “Prime” kështuqë misioni u krye!

Advertisements

Të gjitha telekomandat ndalojnë në “Top Channel” pas pak!

Artikulli paraprakAludimet se është rikthyer me Beatrix, Donald Veshaj reagon për herë të parë dhe reagimi nuk ishte ai që prisnim!
Artikulli tjetërMonika zbulon sekretet e Big Brother Vip: Ja çfarë i kërkova Arbanës në dhomën e rrëfimit