Dihet që Ánglia është ndër vendet që josh më së shumti shqiptarët, dhe për të marrë letrat shpesh ‘kapin’ ndonjë vajzë angleze.

Pak më poshtë në video të shihni se si një shqiptar ‘mundohet’ të flasë me një vajzë angleze të cilën po shkon ta takojë.

Advertisements

Bëhuni gati të mbani barkun me dorë, se anglishtja e tij do ju shkrijë së qeshuri.

Advertisements

Artikulli paraprakLeku letër o njerëz! Rama nxjerr paketën e rezistencës: Ja kush përfiton (Video)
Artikulli tjetërLidhja Beatrix-Donald-Bora bëri namin, por deklarata e Monikës i shtangu të gjithë