Pas Dubait, këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka nisur pushimet në Afrikë. Ajo nuk ka nguruar të ndajë foto në rrjete sociale, ku ka ekspozuar linjat trupore.

Së fundmi, Enca është shfaqur e veshur me një fustan të ngushtë që i thekson format seksi.

Advertisements

“Trupi im e bën atë të lë agjërimin dhe namazin e tij”, ka shkruar ajo krahas fotos, duke ngjallur shumë reagime të shumta te ndjekësit.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor, që Enca ka lancuar është ai me titull “Rakia” para tetë muajsh./abcnews.al

Advertisements

Artikulli paraprakMe taksat tona paguan Maluma-n? Edi Rama bën reagimin e papritur: Unë nuk e njoh fare kush është!
Artikulli tjetërMinistrja e Financave jep lajmin fantastik: Nga nesër Nga nesër, çmimi i naftës do të jetë më i lirë se 217 lekë