Donaldi dhe Trixa janë njëri nga çiftet që u krijua brenda BBV.

Lidhja e tyre bëri bujë të madhe mediatike për shkak të historisë që Donaldi e la pezull me Borën,

Advertisements

Pas shumë ngjarjeve brenda shtëpisë, lidhja e tyre përfundoi menjëherë pasi aktori doli nga BBV.

Në mbrëmjen e Top Channelit ku bëri bashkë gjithë banorët, ishin prezent edhe Trixa me Donaldin por që dyshja nuk komunikuan fare me njëri-tjetrin.

Advertisements

Pas kësaj nuk voni reagimi i Trixës duke heq nga lista e ndjekësve aktorin Veshaj, i cili pas disa ditëve veproi njëjtë.

Mirëpo sot diçka tjetër i ka habitur të gjithë. Donaldi ka postuar storie me një palë syze të bardha ku u shpreh se me gjasë janë për vajza.

Advertisements

Pas kësaj nuk ka vonuar storia e Trixës e cila doli të blejë syze dhe po zgjidhje po ashtu të bardha të ngjashme sikur të Donaldit.

Nuk dihet nëse është e qëllimshme apo rastësi, kjo mbetet për tu kuptuar.

Artikulli paraprakLidhja Beatrix-Donald-Bora bëri namin, por deklarata e Monikës i shtangu të gjithë
Artikulli tjetërBeniada tall Trixën? Rrjeti zien nga pamjet e modeles pas Big Brother Vip (VIDEO)