Aktorja Monika Lubonja ka dhënë gjatë mbrëmjes së djeshme një intervistë për emisionin ‘Glamour Zone’, ku ka folur për eksperiencën e fundit televizive.

Pasi përmendi shumë emra, dhe zbuloi shumë të fshehta, Monika Lubonja, së fundmi tha dhe një kërkesë të vazhdueshme që kishte për moderatoren Arbana Osmani.

Advertisements

Por cila ishte ajo?

‘Edhe në dhomën e rrëfimit, i thosha Arbanës që unë dua të takohem me pilotin’ u shpreh Lubonja.

Advertisements

Ajo tha se piloti i famshëm, tashmë është mik i saj. Ai është i martuar, ka dy vajza dhe Monika është takuar tashmë edhe me familjen e tij.

Artikulli paraprakBora apo Beatrix, kush ishte dashuria më e bukur e Donaldit? Monika Lubonja i befason të gjithë me përgjigjen e saj
Artikulli tjetërQytetarët kanë rrethuar Kryeministrinë, reagon Edi Rama: S’kam pritur ata që shajnë dhe ulërijnë, as për të…