Një prej astrologeve më të njohura në Shqipëri është Meri Shehu.

Advertisements

Ajo ka qënë përherë e ftuar në programe të mëngjesit, apo pasdites, për të informuar të gjithë ata që be sojnë në parashikimin e hor oskopit dhe astrologji.

Advertisements

.Megjithatë askujt nuk i kishte shkuar në mendje se Meri, nuk quhet realisht Meri.Ajo ka rrëfyer pak nga jeta e saj në emisionin “Rudina” në vitin 2016 dhe ka treguar se Meri është emri i pagëzimit, ndërsa emri i saj i vërtetë është Valbona.

Kjo ishte edhe një surprizë për Rudinën, e cila edhe pas një njohjeje të gjatë, nuk kishte qënë në dijeni të këtij fakti.

Advertisements

Artikulli paraprakLuftë me NATO-n? Ngrihet aIarmi i madh: Çështje kohe para se Rusia të sulmojë Poloninë
Artikulli tjetër‘Nuk ha shpuIIat e tua’, Ardit Gjebrea goditet në emision nga i ftuari (Video)