Aktorja Monika Lubonja e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ rrëfeu disa të fshehta nga eksperienca e saj më e fundit televizive.

Pasi tregoi kërkesat që i bënte Arbana Osmanit në dhomën e rrëfimit dhe zbuloi se cila është dashuria e vërtetë e Donaldid, Bora apo Beatrix, Monika u ndal edhe tek Ilir Shaqiri.

Advertisements

Ester Bylyku: Përpara disa ditësh Ilir Shaqiri, tha se ti nuk je në shinat e arsyes. Çfarë do t`i thuash?

Monika Lubonja: Edhe ai është delirant. E kemi djalin në delir tani.

Advertisements

Monika Lubonja, madje pranoi sfidën e Ester Bylykut, për ta marr në telefon Ilirin dhe t`ia thotë personalisht që ai është delirant. Mirëpo teksa po kontrollonte në telefon për numrin e tij, nuk e gjeti.

Artikulli paraprakKjo nuk pritej kaq shpejt! Einxhel dhe Dagz bëjnë hapin e madh
Artikulli tjetër“Ka ditë që nuk flasim”, Sarah Berisha flet për lidhjen me DJ PM: Pse nuk bashkëjetojmë