Pas ndarjes së bujshme të Donaldit nga Beatrix, një tjetër çift i shoëbiz-it mori vëmendje me ndarjen e tyre para dy ditësh.

Fjala është për për Melisën dhe Andin, çiftin që doli nga Përputhen dhe kishin më shumë se një vit lidhje, por u ndanë në mënyrë të beftë.

Advertisements

Për herë të parë Andi ka reaguar sot përmes një statusi në Instagram, duke shkruar:

“Do të doja ta dije se si po ndihmem unë.”

Advertisements

Ndërkohë kujtojmë që dje ishte Meilisa ajo që shprehu pendesë për ndarjen duke kërkuar falje për fjalët e thëna në nerva e sipër.

Epo me sa duket dyshja i ka rënë tashmë pishman dhe mbetet për t’u parë nëse do ketë një rikthim mes tyre.

Advertisements

Artikulli paraprakIsh-banori bën akuzën B0MBË për Donaldin: Të vrasim natën, të qajmë ditën
Artikulli tjetër“Po vij për shpirtrat tuaj”, rikthehet “fantazma” e Kievit me mesazhin e fortë për Rusët