Andi dhe Melisa ishin çifti i vetëm që vijuan marrëdhënien e tyre jashtë Përputhen duke bërë që të gjithë të besojnë në dashurinë e tyre.

Por postimi i fundit i Melisës ngre dyshime se çifti i ka dhënë fund marrëdhënies së tyre.

Advertisements

“E penduar deri n’pik të fundit! U Kry”, shkruan Melisa në një postim të sajin.

Ndërkohë në një tjetër postim direkt pas tij shprehet:

Advertisements

“Euforike gjithmonë, hieraktive, flas pafund prandaj ma kan vu gishtin gjithmonë veç mu. Veç unë e ti e dim sa shum nuk kam fol. S’më plas më se çfarë mendoni sepse ky është kufiri!”

Advertisements

Artikulli paraprakKjo nuk pritej! Melisa dhe Andi i japin “godítjen” finale njëri-tjetrit
Artikulli tjetërDagzi publikon foto me nënën e tij, por komenti i Einxhel po ‘shkund’ rrjetin