Të gjithë e mbajmë mend kur Dj PM & Dagz hynë si një person i vetëm në Big Brother Vip, luajtën bahskë deri në momentin kur Dagz vendosi të kthehej në shtëpi pas një votimi nga publiku.

Madhe të dy djemtë krijuan lidhje bë shtëpin, Dagz me Einxhel dhe PM me Sarën, lidhje që me sa kemi parë po ecin mirë edhe jashtë Big Brother Vip.

Advertisements

Mirëpo Dagz dhe PM duket sikur bëhen bashkë vetëm kur kanë për të performuar dhe një hipotezë është që kjo krisje, nëse mund të quhet e tillë, ka ardhur nga Einxhel.

Advertisements

Këtë fundjavë Donaldi publikoi një video me PM dhe Ylli Limanin, ku këndojnë këngën “Besom” që e kanë së bashku me Dj Dagz, Einxhel dëgjon dhe këndon të njëjtën këngë me Dj Dagz, por i bën tag vetëm Ylli Limanit dhe jo Dj Pm.

Advertisements

Ndërkohë Sara, pra kunata e Einxhel meqë djemtë e quanin njëri-tjetrin “vëlla”, ka një marrëdhënie të mirë me Dj Dagz, teksa shpesh i komenton nëpër rrjetet sociale duke i shprehur dashurinë.

Por nuk ndodh e njëjta gjë me Einxhel dhe Sarën, të cilat duket se kanë një marrëdhënie të ngrirë mes tyre, madje Einxhel nuk e uroi Sarën publikisht për nisjen e moderimit të emisionin “Kosherja”, ashtu siç bënë disa nga ish-banorët.

Artikulli paraprakA do jetë në Big Brother Vip 2? Kallashi rrëfen të pathënat dhe planet për dasëm
Artikulli tjetërVendimi B0MBË nga Serbia, Vuçiç: Nuk do të lë vëllezërit shqiptarë të uritur!