Këngëtarja dhe tashmë njëri prej yjeve të Big Brother Albania VIP, Beatrix Ramosaj është parë më ndryshe sonte

Bukuroshja është parë në një makinë ku ajo ekspozon këmbët e saj paksa.

Advertisements

“Moment i gjelbër”, ka shkruar ajo poshtë fotografive teksa është e veshur e tëra me ngjyrë të gjelbër, përjashto çizmet e saj.

Me këtë ajo sikur ka dashur ti tregojë Donaldit se çfarë ka humbur.

Advertisements

Artikulli paraprakNdezi Tiranën, ja VIP-at që shkuan si fansa në koncertin e Malumas
Artikulli tjetërMomenti kur fansja i hedh recipetat Malumas, shikoni ku i vendosi ai (VIDEO)