Këngëtari i njohur latin, Maluma, do të mbajë koncertin e tij të shumëpërfolur në Tiranë me 14 mars.

Mbrëmja është organizuar nga kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj, gjersa ishte paraparë të vinte në Shqipëri para pandemisë.

Advertisements

Ky duket se nuk u prit edhe aq mirë nga reperi Stresi, i cili kërkoi nga populli ta bojkotonte këtë koncert.

Në një shkrim të bërë në rrjete sociale, Arkimed Lushaj (emri i vërtetë) thotë se populli nuk kanë bukë për të ngrënë, ndërkohë që kostoja e këtij eventi ka kaluar 700 mijë euro.

Advertisements

“Populli nuk ka bukë për të ngrënë? Dhe e dini sa ka shkruar kostoja e këtij koncerti? Mbi 700 mijë euro organizim. Bojkotojeni këtë koncert”, tha ai.

Artikulli paraprakE patë? Pas Donaldit, Beatrix ngacmon sërish me VIDEON e fundit dhe ka të bëjë me aktorin!
Artikulli tjetër“Po bëj sakrifica për djalin tim”, Bora Zemani humb durimin me ndjekësen e saj