Ndarja e Melisës dhe Andit erdhi shumë e papritur për publikun, pasi ishin një nga çiftet që shiheshin bashkë kudo dhe para pak kohësh u shfaqën në “Përputhen” duke folur për dashurinë e tyre.

Ishte Melisa ajo që njoftoi ndarjen nga Andi përmes një statusi kur shkruante:

Advertisements

“E penduar deri n’pik të fundit! U Kry!

Euforike gjithmonë, hieraktive, flas pafund prandaj ma kan vu gishtin gjithmonë veç mu. Veç unë e ti e dim sa shum nuk kam fol. S’më plas më se çfarë mendoni sepse ky është kufiri!”

Advertisements

Ndërkohë pas këtyree fjalëve ajo ka vendosur që të marrë një tjetër veprim kundrejt Andit dhe tashmë në Instagramin e saj ka hequr të gjitha fotot me të dhe e ka hequr nga njerëzit që ndjek në këtë rrjet social.

Advertisements

Nga ana tjetër edhe Andi ka bërë të njëjtën gjë dhe mund të thuhet se kjo konfirmon ndarjen e tyre përfundimtare.

Artikulli paraprakÇ’po ndodh? Fansat zbulojnë “komunikimin” e Borës me Donaldin
Artikulli tjetërNdahen Melisa dhe Andi i Përputhen: E penduar deri n’pik të fundit!