Rritja e çmimeve mbetet tema e ditës. Aktorja e njohur Olta Goxhari prej më shumë se 2 vitesh jeton në Spanjë me partnerin dhe djalin e tyre, Amar.

Në një foto të postuar pak minuta më parë në Instagram Olta shfaqet duke shijuar një gotë vere, teksa me humor shkruan:

Advertisements

“Ka shkuar çmimi i fotos kacafiu, duhet karburant të shkosh në lokal, një gotë verë kushton më shumë se është rritur çmimi i energjisë, rubinetin e gazit po na e mbyll rusi, kështu që po rrimë jashtë më mirë se bohet bukur, pra një kalvar harxhimesh për një foto.”

Por me sa duket më pas ajo është penduar për këtë status dhe e ka fshire.

Advertisements

Artikulli paraprakÇfarë ka ndodhur? Aktorja Rudina Dembacaj përfundon në spital
Artikulli tjetërRritja e çmimeve në Shqipëri, shprehja EPIKE e Beatrix bën namin e protestës