Bora Zemani është një nga imazhet më të dashura e më simpatike që publiku i hasë në ekran.

Ajo, prezanton programin tejet popullor “Përputhen”, që vazhdon të jetë në transmetim dhe si gjithmonë tejet i ndjekur, shkruan “Kosovarja”.

Advertisements

Ka shumë faqe në Instagram me emrin e Bores, profile këto të hapura nga fansat e zjartë të prezantueses.

Fansat këto dy ditë e kanë befasuar këndshëm prezantuesen duke ja shkruar emrin në borë.

Advertisements

Artikulli paraprakHarrojeni Andin! Jasmina e “Për’puthen” e lidhur me këngëtarin shqiptar?
Artikulli tjetërVendi në krizë, Edi Rama bën paralajmërimin e fortë: Pas disa kohesh nuk do kemi naftë fare!