Moderatorja Bora Zemani ka publikuar dje një video ku shihet pranë pishinës, teksa kishte shoqëruar djalin e saj Arborin në kursin e notit.

Megjithatë ndjekësve të saj i ka rënë në sy grimi i Borës dhe njëra prej tyre i shkruante:

Advertisements

“Të shkuarit në pishini me kaq shumë makeup! Nuk është studio televizive”.

Por moderatorja nuk ia ka përtuar përgjijgen dhe ishte mjaft ironike dhe shumë persona e pëlqyen.

Advertisements

”Ndjese qe nuk me doli koha te hiqja make up-in por mu desh qe direkt pas pune te shkoja me vrap te merrja djalin per ta cuar ne kursin e notit. Mos u merzit per sakrificat e mia me duhet te jem e grimuar ne pune!”, i shkruajti Bora.

Advertisements

Artikulli paraprak“Është femra…”, Bashkimi i PërPuthen deklaratë të fortë për Bora Zemanin
Artikulli tjetërPërse nuk jep dorëheqjen? Lulzim Basha i lë pa fjalë të gjithë me përgjigjen