Jasmina Kadriu u bë e njohur nga emisioni i dashurisë “Për’puthen”, ku edhe krijoj një marrëdhënie me ish-konkurrentin nga Kosova, Andi Artanin, e cila nuk zgjati shumë.

Ndonëse u zhduk për disa muaj nga qendra e vëmendjes, tashmë së fundmi është parë në krahët e këngëtarit shqiptar, Ardian Bujupi.

Advertisements

Bujupi ka publikuar një video ku shihet se bashku me Jasminën, ata shihen shumë të afërt me njëri-tjetrin kështu kanë bërë që ndjekësit të mendojnë se mos ka lindur diçka mes tyre.

Advertisements

Artikulli paraprakE dini sa paguhen Donaldi dhe Romeo për të performuar në club-et e kryeqytetit? Do të habiteni nga shifra marramendëse
Artikulli tjetërI gjithë rrjeti zien për lidhjen e saj me Donaldin, por ja kush e llaston Bora Zemanin me dhurata