Një gazetare ka marra fjalën sot para turmës që po proteston para Kryeministrisë kundër rritjes së çmimeve. Ajo ka treguar se dje gjatë protestës kur po raportonte për median në të cilën punon, është dhunuar nga efektivët e policisë dhe ka përfunduar në spital si pasojë e traumave që ka marrë.

Gazetarja, teksa mbante një grafi në dorë, tha se policia duhet t’i kërkonte falje nënës së saj, që ndodhej sot në shesh, babait dhe bashkëshortit të saj, madje dhe të gjithë shqiptarëve.

Advertisements

“Nuk jeni burra, por jeni burra ku**a”, tha gazetarja në fund të fjalimit.

Artikulli paraprakÇfarë ndodhi? Ambulanca mbërrin me urgjencë në mes të turmës së protestuesve, një vajzë dërgohet në spital
Artikulli tjetërÇmimi i naftës në vend, kryeministri Rama zbardh VENDIMIN më të fundit