Pas mbarimit të Big Brother Vip dhe relaksit në Maldive me familjen e saj, moderatorja Arbana Osmani ka gjetur kohë që të shuajë kuriozitetin e shumë ndjekësve në Instagram duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre.

Një nga pyetjet më të shpeshta ishte nëse Arbana do rikthehet në ekran me ndonjë projekt tjetër deri në nisjen e BBV 2 dhe se ku mund ta shhihnin.

Advertisements

“Do jesh në ndonjë projket televiziv tani që mbaroi bigu?”, e pyet një ndjekëse.

Përgjigja e Arbanës ishte disi dëshpëruese për fansat e saj, teksa moderatorja tha: “Jo ca kohë do jem pushim nga Tv”.

Advertisements

Kujtojmë që Arbana Osmani tani është shtatzënë dhe me sa duket ka vendosur që ta kalojë jashtë kamerave dhe e qetë pjesën tjetër të pritjes.

Advertisements

Artikulli paraprakVendimi më i fundit, SHBA arrin marrëveshjen e MADHE për Ukrainën
Artikulli tjetërÇ’po ndodh? Fansat zbulojnë “komunikimin” e Borës me Donaldin