Kristiana, një personazh i njohur në rrjetet sociale si Kiçja ka sjellë në një seancë ndërmjetësimi në “Shihemi në gjyq” mjekun Skerdi Faria.

Duke patur një numër të konsiderueshëm ndjekësish në instagram, Kiçja fitoi një konkurs nga i cili do të përfitonte operacione estetike në klinikën që drejton doktor Skerdi.

Advertisements

Si fillim ajo bëri operacion hundën, buzët dhe veshët dhe në këmbim duhet t’i bënte publicitet klinikës në rrjete sociale.

Advertisements

Kjo marrdhënie vazhdoi normalisht deri përpara pak kohësh kur Kiçja pretendon se doktori nuk i përgjigjet më në telefon e as nuk i përmbahet kontratës noteriale mes të dyve për të kryer operacione estetike në vazhdimësi.

Advertisements

Kicja kërkon të bëjë operacion gjoksin e vi**et por doktori ka një shpjegim profesional përse nuk mund t’ia ofrojë: ajo nuk ka dhjam për të mbushur “pjesët që i mungojnë”.

A do arrijnë të merren vesh palët me njëra – tjetrën pa shkuar në gjyq? Seancën mund ta ndiqni tani direkt në TV Klan. A do arrijë Eni Cobani t’i bëjë dy protagonistët të gjejnë gjuhën e përbashkët?

Artikulli paraprakLufta në Ukrainë, mbërrin më në fund LAJMI I MIRË për situatën me Rusinë
Artikulli tjetërDo vini duart në kokë! Rama kapet mat, shikoni sa kushto llampadari në zyrën e tij