Kishte shumë zëra ose thashetheme që besonin se këngëtarja ishte në një lidhje me Adisin, por vetëm më vonë u vërtetua romanca mes dyshes.
Në një video ekskluzive për IconStyle.al që pushtoi rrjetin, çifti i ri u pa teksa putheshin në buzë para shumë të pranishmëve në një mbrëmje ku Fifi po performonte, duke konfirmuar kështu lidhjen e tyre.
Tashmë kanë kaluar tre muaj nga zyrtarizimi i lidhjes së tyre dhe duket se gjërat po rrjedhin aq mirë mes dyshes saqë një postim i Fifit në Instagram i ka habitur shumë fansat.

“E dashuroj dashurinë tonë”, shkruan këngëtarja.
Më pas ajo poston të njëjtën foto në Instastory dhe e etiketon Adisin duke e quajtur atë “babi”, ndërsa ky i fundit bën të njëtjin veprim duke e quajtur Fifin “mami”.

Advertisements

Artikulli paraprakÇmenduri! E dini sa para duhet të jepni nëse doni të takoni Maluma-n sot?
Artikulli tjetërPrekëse! Ndërron jetë këngëtarja e njohur, vuante nga sëmundje e rëndë!