Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’, Ori Nebiaj është shfaqur në ekran edhe si një vajzë në kërkim të dashurisë në emisionin “Kupid” të drejtuar nga Albana Osmani.

Tek “Ëndërrtjerrësit” janë shfaqur pamjet kur Ori u takua me Armandon dhe detyroi motrat që të ulnin automatin në mënyrë që të mos e shihnin prindërit.

Advertisements

“Mos i dërgoni fëmijët tuaj në luftë”, Zelensky del me thirrjen e fortë për nënat ruse: Nuk duhet t’i besoni nëse…
Në orën 11:00 është paralajmëruar protestë masive para Kryeministrisë, Edi Rama bën lëvizjen urgjente, njofton VENDIMIN më të fundit: Nga sot…
Ja si Meta dhe Berisha po organizojnë shkatërrimin e PD pas zgjedhjeve të 6 marsit, skenar për përzënien e Bashës dhe uzurpimin e selisë blu
“Unë atëherë bëja një Top Select të ngjashëm me Tur Hyskon, ndërkohë që ula automatet e shtëpisë dhe i thoja motrave, në filan orë hiqni dritat në shtëpi që të mos e shohin mami e babi. Kupidi e bëri punën e tij”, tha Ori.

Ndërsa Albana shtoi: “Kupidi nuk kishte asnjë skenar”.

Advertisements

Artikulli paraprak“Kam patur shumë siklete në ekran”, moderatorja e njohur e Top Chanel flet për herë të parë për shtatzëninë
Artikulli tjetërBora apo Beatrix, kush ishte dashuria më e bukur e Donaldit? Monika Lubonja i befason të gjithë me përgjigjen e saj