Aktorja Monika Lubonja, së fundmi ka qenë e ftuar në ‘Glamour Zone’, ku bëri një kërkesë për aktoren e humorit Renada Caci, e cila e ka imituar në “Portokalli”.

Ester Bylyku: Si tu duk imitimi që të bënë në Portokalli? Nuk mu duke shumë e kënaqur kur e pe.

Advertisements

Monika Lubonja: Më pëlqeu, por nuk e kuptova pse më bënë aq të sertë, unë jam më e ëmbël. Pastaj kishte veshur një xhaketë të gjatë, unë nuk jam ashtu. Atë vajzën (Renada Caci), unë e kam shume xhan. Do ta takoj shumë shpejt se dua të pi një kafe me të, dhe t’i them: Tani më jep gjysmat e atyre lekëve që ke marr me figurën time.

Artikulli paraprakTronditet media botërore/ Vritet në Ukrainë gazetari i njohur
Artikulli tjetërA ka pasur ajo pëlqim për Donaldin? Beniada i lë të gjithë pa fjalë me përgjigjen e saj