Dyshja Donald Veshaj dhe Bora Zemani janë personazhet publike më të komentuar kudo gjatë muajve të fundit.

Takimi në Big Brother Vip dhe puthja i ktheu ata në qendër të vëmendjes së publikut dhe të gjithë shpresonin se ky ishte një rikthim i tyre.

Advertisements

Por pas pak kohësh gjërat rrodhën ndryshe në shtëpi dhe Donaldi u lidh me Beatrix, një lidhje që përfundoi sapo dolën nga shtëpia.

Advertisements

Ndarja e Donaldit me Trixën ka bërë që fansat t’i hedhin sytë prapë drejt Borës duke shpresuar për një rikthim të tyre.

Ata shohin me vëmendje çdo postim që dyshja bën në rrjetet sociale dhe tashmë në grupe e faqe të ndryshme po qarkullon një video, ku shihen Donaldi me Borën në kohë të ndryshme që përdorin të njëjtin zë fëmije për videot e tyre.

Advertisements

SIpas ndjekësve të tyre, kjo dëshmon se tashmë Bora dhe Donaldi kanë një lloj komunikimi mes tyre./ GOTA NEWS ALBANIA

Artikulli paraprakFansat që kërkojnë rikthimin e saj në TV, Arbana jep lajmin aspak të mirë
Artikulli tjetërKjo nuk pritej! Melisa dhe Andi i japin “godítjen” finale njëri-tjetrit