Një vajzë është ndjerë keq sot në protestë, ndërsa është dashur ndërhyrja e mjekëve.

Gazetarja Klodiana Lala bën të ditur se vajza është marrë me ambulancë pasi është ndjerë keq teksa ndodhej mes turmës.

Advertisements

Mësohet se ajo është transportuar për në spital.

Artikulli paraprakIncidenti i parë/ Protestuesit revoltohen pas deklaratës së një qytetari, ja çfarë ndodhi mes tyre
Artikulli tjetërGazetarja del në mes të turmës dhe shpërthen e revoltuar: Nuk jeni burra, por jeni burra ku**a!