Einxhel Shkira vijon lidhjen me Dj Dagz dhe pas daljes nga “Big Brother VIP”.

Ndonëse shumë nuk besonin mbi seriozitetin e romancës së tyre, dyshja duket se ndihen mirë pranë njëri-tjetrit.

Advertisements

Ata madje janë para shpesh bashkë, gjë që e reflektojnë përmes mediave sociale.

Së fundmi, moderatorja ka dalë të argëtohet në një nga klubet e Prishtinës.

Advertisements

Ka qenë vetë Einxhel që ka ndarë disa momente nga nata e mbrëmshme ku shihet nën shoqërinë e Semi Jaupaj dhe motrës së partnerit të saj, Aurora Gumnishta.

Ndërsa shihen duke kërcyer, nuk kanë munguar as komplimentet ndaj njëra-tjetrës.

Advertisements

Ka qenë motra e Arbërit e cila ka shkruar krahas fotos me Einxhel: “Kjo kunata ime e mrekullueshme”.

Artikulli paraprak“Po bëj sakrifica për djalin tim”, Bora Zemani humb durimin me ndjekësen e saj
Artikulli tjetërArjola Demiri nuk e di ende sa metra katrorë është shtëpia që fitoi në “Big Brother Vip”