Rudina Dembacaj ka lajmeruar se do te nxjerre filmin e saj teë parë “Dashuri dhe Turbulenca”.

Por ditën e sotme ajo ka publikuar disa video në spital, ku shprehet se e ka kapur syri i keq!

Advertisements

Nuk dihet nëse kjo është një skenë filmi apo vërtet Rudina ka pasur komplikacione.

Rudina është një ndër aktoret më të drejtpëdrejta dhe ka mjaft fansa që e ndjekin.

Advertisements

Artikulli paraprakBota e sportit në zi, ndahet nga jeta suImuesi Iegjendar (Emri+Foto)
Artikulli tjetër‘Ka shkuar kacafiu çmimi i…’, aktorja shqiptare humor të zi me rritjen e çmimeve (Foto)