Ndonëse raporti mes vëllezërve Veshaj me Lori Hoxhën ka ndryshuar nuk mund të themi të njëjtën gjë për Arbana Osmanin. Ndërsa Instagrami është bërë një ndër aplikacionet më të përdorura, çdo veprim i personazheve publikë merr menjëherë vëmendjen.

Donaldi nuk e ndjek më Arbanën në Instagram ndonëse ajo nuk e ka hequr nga ‘followers-at”. Ky detaj mori vëmendje pas finales së BB kur u përfol se Donaldi ishtë përplasur me produksionin. Megjithatë, pasi Donaldi nuk mori pjesë në Post BB VIP, gjërat u sheshuan.

Advertisements

Me Donaldin apo Ilirin? Arbana Osmani: Unë jam me grupin e… – Dosja AL

Binjakët Veshaj filluan të ndiqnin sërish Lori Hoxhën në Instagram dhe anasjelltas duke treguar kështu se nuk kishin hequr dorë nga emisioni “Më lër të flas” ashtu siç ishte përfolur. Ajo që vihet re është se dhe Romeo nuk e ndjek më moderatoren.

Advertisements

Romeo e ka pasur “follow” Arbanën, madje ka bërë edhe ‘like’ në postimet e saj kur Donaldi ishte pjesë e formatit, ai postoi edhe video me Arbanën. Por pas përfundimit të formatit dhe Romeo e ka hequr “folloë-n” duke shtuar dyshimet se ka ndodhur diçka mes tyre.

Humbës që nuk pranon humbjen”, Arbana Osmani e nis mëngjesin me thumba për Donaldin? (VIDEO) – Albeu.com

Advertisements

Për më tepër, në Post BB VIP, moderatorja ironizoi në një farë mënyre nismën e tij për të ndërtuar katër shtëpi. /abcnews.al

Artikulli paraprak“Si thuhet në shqip…”, shprehja e Trixës në protestë, reagon këngëtarja
Artikulli tjetërPolicia zbarkon mbi protestuesit, çfarë po ndodh në Tiranës? Qytetarët bllokojnë rrugët dhe ulen këmbëkryq