Puntata e sotme e “Për’puthen” e ka pritur Efin me dhurata dhe urime, pasi konkurrentja feston ditëlindjen.

Mikela kishte përgatitur një buqetë të madhe me lule dhe u shpreh me fat që në program ka njohur një mike si Efi.

Advertisements

“Jam shumë e lumtur që të kam njohur”, i kishte shkruar ajo në busullë, ndërsa tha se përveç dashurisë, për të cilën ka hyrë në “Për’puthen”, ka gjetur dhe një shoqe shumë të mirë.

Në regji hyri rastësisht moderatori Edi Manushi, që në mikrofon e uroi për ditëlindjen, ndërsa Bora Zemani tha se moderatori ka ftuar shumë vajza në emisionin e tij, duke nënkuptuar se një ftesë e tillë mund të vijë dhe për Efin.

Advertisements

Ndërsa Samiu, djali me të cilin konkurrentja po vazhdon njohjen, hyri në studio me një arush gjigant të kuq, si dhuratë për të.

Artikulli paraprakNdodh e papritura! Arjan Konomi largohet nga Përputhen
Artikulli tjetërMe taksat tona paguan Maluma-n? Edi Rama bën reagimin e papritur: Unë nuk e njoh fare kush është!