Alvisa dhe Bashkimi ishin çifti i parë që doli nga emisioni i “Për’puthen 3”, pas shumë sakrificave, dinamikave dhe skandaleve që ndodhën midis tyre.

Megjithatë, gjërat nuk shkuan siç duhet dhe megjithëse e vazhduan njohjen jashtë, ata vendosën që më pas t’i ndërpresin marrëdhëniet.

Advertisements

E teksa u fol për një lidhje të re, Bashkimi ka mohuar të jetë në një marrëdhënie pas ndarjes nga Alvisa.

Mes të tjerash është thënë se ai ka qenë i martuar e madje ka edhe dy fëmijë.

Advertisements

Mirëpo, kjo gjë është mohuar nga vetë ai. Bashkimi ka realizuar një intervistë virtuale me ndjekësit në Instastory ku dikush i ka shkruar: “E pashë në një portal thuhet se je i martuar dhe ke dy fëmijë”.

Ai ka zgjedhur t’i përgjigjet me ironi duke thënë: ”Saaaaaa fëmijë?” dhe duke qeshur më pas.

Advertisements

Artikulli paraprak(VIDEO) Fifi i përlot të gjithë, bën gjestin e veçantë për vajzën e sëmurë me kancer
Artikulli tjetërSë shpejti baba? Shtohet familja e Ilir Shaqirit, e bija zbulon surprizën