Atdhe Xheravina ka qenë një ndër konkurrentët më të komentuar të “Përputhen 2”, nga ku u bë i njohur për publikun shqiptar.

Ai rrëmbeu zemrën e vajzave me lookun e tij, të cilin së fundmi e ka ndryshuar. Atdheu ka prerë flokët që dikur i mbante të lidhura në pjesën mbrapa.

Advertisements

Ish-konkurrenti ka publikuar një foto me modelin e ri dhe duket më ndryshe.

Advertisements

Artikulli paraprakMaluma mbërrin në Tiranë, pritet me makinën super luksoze, ja veprimi që bën sapo shkel në tokën shqiptare
Artikulli tjetërNdodh e papritura! Arjan Konomi largohet nga Përputhen