EkskluziveEgzona e revoltuar! Foto me Donaldin nje montazh 3 minuta më parë
Diten e sotme ne rrjet ka qarkulluar nje foto e Egzones ne Zvicer ku thuhet se kishte bere tag Donaldin, duke supozuar qe ishin bashke.

Ne fakt kjo nuk eshte aspak e vertete. Egzona ka reaguar per Kryefjala.com ku dukej teper e revoltuar dhe ka treguar se foto eshte montazh.

Advertisements

Pra nuk eshte aspak e vertete! Rikujtojme se ka pasur tension here pas here per marredhenien e ngushte miqesore mes Donaldit dhe Egzones.

Artikulli paraprakSarah Berisha shtatzënë për herë të parë? Ndjekësit shpërthejnë në komente në fotot e fundit
Artikulli tjetër“Po të doja futesha në mes”, Beniada tha se nuk e pëlqente Donaldin por deklaratat e saj na çuditën