Edhe pse nuk arriti të fitonë çmimin e madh, Arjola Demiri fitoi padyshim një ndër surprizat më të bukura të bëra në “Big Brother VIP”.

Duke qenë se shpeshherë ajo kishte treguar se një ndër ëndrrat e saj ishte ti blinte fëmijëve një apartament në Tiranë, produksioni e mori përsipër.

Advertisements

Pak ditë para finales së madhe, “Vëllai i Madh” i dhuroi Arjolës një apartament në një prej rezidencave pranë Kodrës së Diellit.

Advertisements

Kjo super surprizë lumturoi pafund aktoren e cila u shpreh se në atë moment e kishte ftuar “Big Brother-in” e saj.E teksa të gjithë mendonim se deri tani

Advertisements

Arjola kishte rrgulluar gjithçka në shtëpinë e saj të re dhe po jetonte e lumtur me të vegjlit e saj, e vërteta është krejt ndryshe.

Në një intervistë në “N’majë t’gjuhës”, pas një batute të Xherit e cila e pyet se sa metra katotrë është apartamenti, përgjigja e Arjolës duke qeshur ishte: “Nuk e di akoma”. Ndoshta dokumentacioni nuk ka përfunduar ose thjesht Arjola do ta mbajë për vete këtë informacion.

Artikulli paraprakSa paguhen Donaldi dhe Romeo për të performuar? Do vini duart në kokë nga përgjigja
Artikulli tjetërHoroskopi Javor 14-20 Mars 2022, njihuni me shenjat më me fat