Ditë më parë qarkulloi një foto e cila më pas rezultoi që ishte e modifikuar nga fansat, ku Donaldi mbante në kokë një kapele si e Beatrix.

Megjithatë sot janë shfaqur me të njëjtat syze dielli dhe këtu nuk ka asnjë modifikim. Janë të bardha dhe në Instastory i kanë postuar të dy.

Advertisements

Ndoshta kjo është një shenjë për të treguar se janë takuar apo janë kthyer bashkë ose është thjesht një rastësi.

Advertisements

Artikulli paraprakRama “nuk i trembet protestës”: Edhe 4 vjet të zgjaste, asgjë nuk do bëja!
Artikulli tjetërLeku letër o njerëz! Rama nxjerr paketën e rezistencës: Ja kush përfiton (Video)